• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

Değerli Hemşehrilerim

 
Kısa adı ''KALEDER'' olan, Kalecikliler Derneği,  hemşehrilerimiz arasındaki birliği, beraberliği  sağlamak, güç birliği oluşturmak ilçemizin sosyal  ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmak,  hemşehri bilincini oluşturmak amacıyla 1998  yılında kurulmuş olup o günden bu güne  çalışmalarına devam etmektedir.

Kalecikliler Derneği sevgi ve saygı çerçevesinde bu işe gönül veren Kalecikli hemşehrilerimizin desteği ve yönetim kurullarımızda görev yapan arkadaşlarımızın fedakar çalışmaları sayesinde bu günlere gelmiştir.
 
Faaliyetlerine aktif bir şekilde devam eden derneğimiz, 2009 yılı başında Genel Merkezini Kaleciklilerin yoğun olarak yaşadığı Pursaklar'a taşımış, burada yaptığı çalışmalar ile her zaman hemşehrilerimizin taktirini kazanmıştır. Yapmış olduğumuz faaliyetlerden internet sitemiz ve SMS yoluyla daha çok hemşehrimizi haberdar ediyor, böylece onların katılımlarını sağlıyoruz. Bunun sonucu olarak da derneğimize olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.
 
Bu vesile ile ''Kaleciklilerin Sesi Birliğin Beraberliğin Adresi" sloganıyla yola çıkan derneğimize destek veren tüm hemşehrilerimi en derin muhabbetlerimle selamlar, birliğimizin beraberliğimizin daim olması   dileğiyle   bundan   sonra   da   dernek   faaliyetlerimize   katılımınızı   bekler,   saygılar sunarım.
 
 
Şahin ÖNAL
Kaleder Başkanı
 
Hava Durumu
Takvim